Misyonumuz

Sizleri iyi hissettiren, kaliteli, güvenilir ürünler üreterek, ulaşılabilir kılmak ve üstün hizmet anlayışımızla her zaman yanınızda olmak.

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünya’da; En çok güvenilen, En çok sevilen ve En çok satılan tüketici elektroniği markalarından biri olmak.

Önceliğimiz: Müşteri Memnuniyeti
Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Sunny, 2007 yılında kurmuş olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile toplam kalite yönetimi anlayışını benimseyerek bu alana yaptığı yatırımları artırmıştır. Sunny konusunda uzman müşteri ilişkileri personelleri ve ülke genelinde 500’den fazla satış sonrası hizmet merkezi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.
Çevreye Duyarlı Marka
2011 yılı itibari ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine sahip olarak ekolojiye de sahip çıkan SUNNY, çevreye karşı sorumluluklarının bilinci ile hareket etmekte olup tüm yasal şartlara da uyum sağlamaktadır. Ayrıca 2013 yılında ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olarak bu konuda tüm firma genelinde risklerini belirlemiş ve kontrol altına almıştır.
İstihdam ve Çalışana Saygı
Türkiye’nin üçüncü büyük “yerli” üreticisi olan Atmaca Elektronik A.Ş çatısı altında yer alan Sunny; istihdama verdiği önem, ülke insanına olan inancı, 42 yıllık üretim-pazarlama deneyimi, binlerce çalışanı, milyonlarca mutlu müşterisi, sosyal sorumluluk bilinci ve etik değerlere olan saygısıyla Türkiye’nin sayılı üreticilerinden biridir.
Fabrika ve AR-GE Merkezi

Atmaca Elektronik San. ve Tic. A.Ş. olarak Türkiye’nin 7 bölgesi ve 81 ilinde satış ve servis hizmeti sunuyoruz. Ülkemizin yanı sıra dünya genelinde 80’den fazla ülkeye de ihracat yapıyoruz.

Tüketici elektroniği üreticisi olarak güçlü teknik altyapı ve Ar-Ge’nin önemini anlamış öncü “yerli” kuruluşlardan birisiyiz.

Araştırma ve inovasyon felsefesini özümsemiş tecrübeli mühendislerimizle, son teknoloji cihaz ve sistemlerle, üniversitelerle yapılan işbirlikleriyle, ulusal ve uluslararası proje ortaklarıyla, sürdürülebilir gelişme doğrultusunda Ar-Ge proje yatırımları yapıyoruz.

Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı’mız tarafından 5746 sayılı Kanun kapsamında Ar-Ge Merkezi olarak kabul edilmiş Ar-Ge departmanımız, dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek bu projelerin tümü firmamızın ve ülkemizin daha çok kalkınmasına, ürünlerimizi kullanan son kullanıcıların teknolojik gelişmişlik seviyelerini arttırmaya ve farklı pazarların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürün geliştirme hedefleri doğrultusunda oluşturmaktadır.

Ülkemizin 3. büyük elektronik ürün ihracatçısı konumundaki firmamızın Ar-Ge Merkezi bünyesinde bilişim, tüketici elektroniği, sağlık, dijital yayın ve dijital ekran reklamcılığı sektörlerine yönelik projelerin gerçekleştirilmesi hedefleri yer almaktadır.

Ar-Ge Merkezi’mizde ürün geliştirirken doğa ve tüketici dostu teknolojilerin geliştirilmesi, enerji sarfiyatının minimum düzeye indirilmesi, Ar-Ge’ye dayalı ürün kişiselleştirme kabiliyeti ile farklı pazarların tercih ve alışkanlıklarına uygun ürün ergonomisi ve tasarımı çalışmaları yapılmaktadır. Bunun dışında dünya geneline göre pazar payımızın yüksek olduğu Doğu Avrupa, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler bölgelerinde tüketici elektroniği sektörüne öncülük eden, yenilikçi ve kaliteli ürünler geliştirilmektedir.

Tüm bu hedefler doğrultusunda yetkin ve tecrübeli mühendislerimizden oluşan Ar-Ge Merkezi’miz tasarım, geliştirme ve test süreçlerini en etkin şekilde kullanmaya çalışarak firmamızın ve ülkemizin tüketici elektroniği ve dijital sektördeki bilgi birikimini en üst seviyeye getirmek için gayretle çalışmaya devam edecektir.

YUKARI KAYDIR