Sunny Hero Extra Akıllı Robot Süpürge

Ultra güçlü çift taraflı fırçaları ve farklı alanlara özel ayarlanabilen farklı temizlik modları ile dip köşe temizlikte maksimum performansı deneyimleyin!

Sunny Hero Uygulamasını İndirin

 

Farklı Odalara Farklı Temizlik Modları

Hero Extra ile her odaya dilediğiniz ismi verebilir, farklı odalar için farklı emiş ve silme gücü tanımlayabilirsiniz. İstediğiniz odayı temizletebilir, girilmesini istemediğiniz alanları işaretleyebilirsiniz. Böylece birbirinden farklı tüm alanların temizliğini özelleştirerek, ihtiyaca en uygun temizliğin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Çift Taraflı Fırça

Dip köşe temizlikte maksimum performans sağlayan çift taraflı fırçalar bütün köşelere rahatça ulaşarak kiri ve tozu bir araya toplar ve temizlenmemiş alan bırakmaz.

Üç Farklı Emiş Modu

Üç farklı emiş moduyla siz nasıl isterseniz öyle temizlik yapar. Sessiz modda, hem gücünü hem sesini düşüren Hero Extra Turbo modda performansını maksimuma çıkarır.

Hem Siler Hem de Süpürür

350 ml su haznesi ve 3 farklı damlatma ayarıyla robot süpürgeniz, yerleri hem süpürür hem siler, tüm temizliği tek başına halleder.

XL Toz Toplama Kapasitesi

600 ml kapasiteli XL toz haznesinin dolma süresi çok daha uzundur. Böylece sürekli hazne temizliğiyle uğraşmanıza gerek kalmaz.

3 Katlı Hepa Filtre ile %99 Temiz Hava Çıkışı

3 katlı hepa filtre, toz ve zerreciklerin %99’unu hapseder, dışarı tertemiz bir hava verir. Üstelik kolaylıkla temizlenebilir.

3 Boyutlu, Çoklu ve Akıllı Haritalama

Hero Extra laser-lidar teknolojisi ile milimetrik haritalama yapar.
3 boyutlu lazer tarama teknolojisi LIDAR ( Light Detection and Ranging ) evinizin milimetrik haritasını çıkarır. Böylece hiçbir kir ve toz ekstra kahramandan kaçamaz. Gelişmiş haritalama özelliğiyle çoklu haritalama da yapabilen Hero Extra ile tek katlı evlerde her odayı ayrı ayrı, çok katlı evlerde ise her katı ayrı ayarı haritalandırabilirsiniz.

Her Türlü Işık Koşulunda Mükemmel Çalışma

Hero Extra’nın yüksek hassasiyetli ışınları, optik yanılsamaların önüne geçer. Ayna, güneş ışığının yansıdığı alanlar ya da karanlık tüm alanlarda, her türlü ışık koşulunda mükemmel çalışır.

Düşmeleri Engelleyen Yükseklik Sensörleri

Robot süpürgeniz yükseklik sensörleri sayesinde engelleri tanır. Merdiven ve yükseklik farkı olan yüzeyleri algılar ve aşağı düşmez.

Sessiz Temizlik

Sadece 65 DB çalışma sesiyle Hero Extra sizi asla rahatsız etmez. Kulağı rahatsız etmeyen, konuşma seviyesindeki ses düzeyi sayesinde evi dilediğiniz zaman süpürebilirsiniz.

140 Dakika Çalışma Süresi

Hero Extra 3000 mAh lityum piliyle, 140 dakika boyunca çalışabilir, gücünü kaybetmez.

Ürün Adı: Sunny Hero Extra Akıllı Robot Süpürge

Ürün Açıklaması:

Yeni Sunny Hero Extra Akıllı Robot Süpürge ile Tanışın! 140 dk. çalışma süresi, 2000 pA çekim gücü ve XL toz toplama kapasitesi ile hiçbir toz Extradan kaçamaz!

Robot süpürge günümüzde ev temizliğinin en büyük yardımcılarından biridir. Günlük hayatı ciddi oranda kolaylaştıran akıllı robot süpürge modelleri zaman kazandırmanın yanı sıra, iş yükünü de azaltır.

Yeni Sunny Hero Extra Akıllı Robot Süpürgenin ultra güçlü çift taraflı fırçaları ve farklı alanlara özel ayarlanabilen farklı temizlik modları ile dip köşe temizlikte maksimum performansı deneyimleyin!

Sunny Hero Extra akıllı süpürge ile her odaya dilediğiniz ismi verebilir, farklı odalar için farklı emiş ve silme gücü tanımlayabilirsiniz. Özelleştirilebilen seçimlerle istediğiniz zaman istediğiniz odayı temizletebilir, girilmesini istemediğiniz alanları işaretleyebilirsiniz. Böylece birbirinden farklı tüm alanların temizliğini özelleştirerek, ihtiyaca en uygun temizliğin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Çift Yan Fırça il Extra Temizlik

Çift fırça teknolojisi ile dip köşe temizlikte maksimum performans sağlayan Hero Extra, çift taraflı fırçaları ile bütün köşelere rahatça ulaşarak kiri ve tozu bir araya toplar ve temizlenmemiş alan bırakmaz.

Hem silen hem de süpüren Hero Extra akıllı robot süpürge üç farklı emiş moduyla siz nasıl isterseniz öyle temizlik yapar. Sessiz modda hem gücünü hem sesini düşüren Hero Extra Turbo modda performansını maksimuma çıkarır. Dilediğiniz yerin temizliğinde kirlilik oranına göre dilediğiniz modu seçebilirsiniz.

Akıllı robot süpürgelerden en önemli özelliklerden biri de su ve toz haznesinin kapasitesidir. Kapasite ne kadar geniş olursa, robot süpürgenin temizlik gücü de o kadar fazla olur. 400 ml su haznesi ve 3 farklı damlatma ayarıyla Sunny Hero Extra süpürgenin temizleme gücü de extradır! Robot süpürgeniz, yerleri hem süpürür hem siler, tüm temizliği tek başına halleder.

XL Akıllı Süpürge

600 ml kapasiteli XL toz haznesinin dolma süresi çok daha uzundur. Böylece sürekli hazne temizliğiyle uğraşmanıza gerek kalmaz.

3 katlı hepa filtre, toz ve zerreciklerin %99’unu hapseder, dışarı tertemiz bir hava verir. Üstelik kolaylıkla temizlenebilir.

Hero Extra laser-lidar teknolojisi ile milimetrik haritalama yapar. Böylece evinizin haritasını birebir çıkaran akıllı süpürge ulaşılmayan temizlenmeyen hiç bir alan bırakmaz. 3 boyutlu lazer tarama teknolojisi LIDAR ( Light Detection and Ranging ) evinizin milimetrik haritasını çıkarır. Böylece hiçbir kir ve toz ekstra kahramandan kaçamaz.

Sunny Hero Extra ile iki katlı evlerde de temizlik oldukça kolaydır. Gelişmiş haritalama özelliğiyle çoklu haritalama da yapabilen Hero Extra ile tek katlı evlerde her odayı ayrı ayrı, çok katlı evlerde ise her katı ayrı ayarı haritalandırabilirsiniz.

Hero Extra'nın yüksek hassasiyetli ışınları, optik yanılsamaların önüne geçer. Ayna, güneş ışığının yansıdığı alanlar ya da karanlık tüm alanlarda, her türlü ışık koşulunda mükemmel çalışır.

Robot süpürgeniz yükseklik sensörleri sayesinde engelleri tanır. Merdiven ve yükseklik farkı olan yüzeyleri algılar ve aşağı düşmez.

Sadece 65 DB çalışma sesiyle Hero Extra sizi asla rahatsız etmez. Kulağı rahatsız etmeyen, konuşma seviyesindeki ses düzeyi sayesinde evi dilediğiniz zaman süpürebilirsiniz.

Hero Extra 3000 mAh lityum piliyle,  140 dakika boyunca çalışabilir, gücünü kaybetmez.

Temizliğin yeni kahramanı ile tanışmak için hemen tıklayın!

Ürün Özellikleri:

 • 8 V Nominal Gerilim
 • 3000 MAh Batarya Kapasitesi
 • 2000 PA Emiş Gücü
 • 120-140 Dakika Çalışma Süresi
 • 600 ML Toz Haznesi
 • 350 ML Su Haznesi
 • <65 DB Gürültü Seviyesi
 • 4 Farklı Temizlik Modu
 • Çoklu ve Akıllı Haritalama
 • 2 Adet Yan Fırça
 • Ultra Süpürge Fırçası
 • 3 Farklı Silme Modu
 • Otomatik Şarj Et ve Devam Et Özelliği
 • Farklı Odalar İçin Farklı Temizlik Modları Ayarlama
 • LDS Lazer Navigasyon
 • 3 Adet Uçurum Sensörü
 • 9 Adet Çarpma Sensörü
 • Kapalı - Sessiz - Standart – Güçlü
 • 5 cm Engel Aşma
 • "Otomatik, Noktasal, Seçili Bölge, Seçili Alan Temizleme Modlar"
 • Planlı Temizlik - Bölgesel Temizlik
 • Sunny Hero ile Mobil Bağlantı
 • 2 Yıl Türkiye Garantilidir.
 • Yedek Parça ve Servis Garantisi

Güvenlik Bilgileri:

 • Robotun üzerine oturmayınız veya üzerine başka nesneler koymayınız.
 • Kullanmadan önce toz haznesinin ve paspas bezinin düzgün şekilde takıldığından emin olunuz.
 • Yalnızca üretici tarafından sağlanan orijinal şarj edilebilir pili ve şarj istasyonunu kullanınız. Şarj edilemeyen pilleri kullanmayınız.
 • Ana gövdeyi veya elektronik aksesuarları yıkamayınız veya ıslatmayınız, aksi takdirde ürün, kısa devre nedeniyle hasar görebilir.
 • Su haznesine deterjan ya da herhangi bir kimyasal madde koymayınız.
 • Ön filtreyi her 15 ila 30 günde bir yıkamanız önerilir. HEPA filtresinin maksimum kullanım ömrü 3 aydır.

Garanti Süresi:

2 yıl

Sunny Hero Extra Akıllı Robot Süpürge Fiyatları

Sunny Hero Extra Akıllı Robot Süpürge fiyatları ve modellerini incelemek için pazar yerimiz Axen.com’u hemen ziyaret edin!

 1. Ersan KURT

  İnternete bağlamak için ne yapmak gerekiyor? Kitapta yazanlar olmuyor. Video hulamadim. Hu kadar zor olmamalı. Lütfen varsa bir yolu mail atınız.

  • Sunny

   Sayın Ersan Kurt Merhaba, detaylı kurulum için müşteri iletişim merkezimizi arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

 2. Hakkı Gökçelioğlu

  Uygulama çok kötü bağlanti asla kurulamiyor dönüş yaparsaniz sevinirim

  • Sunny

   Sayın Hakkı Gökçelioğlu Merhaba, teknik destek almak için 0850 886 80 80 numaralı müşteri iletişim merkezimizi arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

 3. Zeynep Çatak

  Makina güzel ama Wi-Fi bağlantı olmuyor,kitapçık ta ki yönelge hatalı dönüş rica ediyorum

  • Sunny

   Sayın Zeynep Çatak Merhaba, teknik destek almak için 0850 886 80 80 numaralı müşteri iletişim merkezimizi arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Değerlendir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜRKÇE SESLİ ASİSTAN
3000 mAh BATARYA KAPASİTESİ
2000 PA EMİŞ GÜCÜ
120-140 DAKİKA ÇALIŞMA SÜRESİ
600 ML TOZ HAZNESİ
350 ML SU HAZNESİ
<65 DB GÜRÜLTÜ SEVİYESİ
4 FARKLI TEMİZLİK MODU
KAPALI - SESSİZ - STANDART - GÜÇLÜ
OTOMATİK, NOKTASAL, PROGRAMLANMIŞ (PLANLI) SEÇİLİ BÖLGE (YAPILANDIRILMIŞ ALAN) MODLARI
ÇOKLU VE AKILLI HARİTALAMA
3 FARKLI PASPASLAMA MODU
DND (SESSİZ MOD)
ULTRA SÜPÜRGE FIRÇASI
2 ADET YAN FIRÇA
OTOMATİK ŞARJ ET VE DEVAM ET ÖZELLİĞİ
FARKLI ODALAR İÇİN FARKLI TEMİZLİK MODLARI AYARLAMA
LDS LAZER NAVİGASYON
3 ADET UÇURUM SENSÖRÜ
9 ADET ÇARPMA SENSÖRÜ
4 ADET INFRARED SENSÖRÜ
2 CM ENGEL AŞMA
PLANLI TEMİZLİK - BÖLGESEL TEMİZLİK
SUNNY HERO İLE MOBİL BAĞLANTI
2 YIL TÜRKİYE GARANTİLİDİR
YEDEK PARÇA VE SERVİS GARANTİSİ