Kışın içimizi ısıtan içecekler yazın ise serinlemenin en lezzetli yoludur. Kültürümüzde önemli bir yeri olan çay, sohbetlerin vazgeçilmez dostu kahve, yemeklere eşlik eden birbirinden lezzetli içecekler günün her anına eşlik eder.
Teknolojinin insan hayatınız kolaylaştıracak şekilde ilerlemesi sonucu içecek hazırlamak için pek çok farklı makine üretildi. Çay makinesi, kahve makinesi, kettle gibi bu ürünler hazırlık aşamasını kolaylaştırırken, kısa sürede lezzetli içecekler hazırlamayı mümkün kıldı. Hal böyle olunca da çay makinelerinden kahve makinelerine, smoothie makinelerinden filtre kahve makinelerine kadar pek çok farklı ürün kısa zamanda mutfaklarda yerini aldı.

Devamını Oku

Mutfaklarda en büyük yardımcılardan biri kettle. Suyu kısa sürede ısıtan kettle modelleri, sıcak suya ihtiyaç duyulan her an yardıma koşuyor.
Kettle (Su Isıtıcı) Modelleri
Piyasada farklı renk ve desenlerde pek çok kettle su ısıtıcı modeli bulunuyor. Su ısıtıcı modelleri hacmine göre ayrılabilir. Bazı modellerin iç hacmi 1 litre ile sınırlıyken 1,7, 2 hatta 3 litre hacme sahip modeller de bulmak mümkündür.
Elektrikli kettle modelleri suyu kısa sürede kaynama noktasına getirir. Böylece yemek ya da içecek hazırlamak için ihtiyaç duyulan sıcak su kısa zamanda elde edilir.
En iyi kettle modellerinde, üretildiği malzeme de önemli kriterlerden biridir. Tercihinize göre plastik, çelik ya da cam kettle modelleri bulabilirsiniz.
Kettle Fiyatları
Kettle fiyatları marka, model, ürün hacmi ve ürün özellikleri gibi etkenlere göre farklılık gösterir. Her bütçeye uygun su ısıtıcı bulmak mümkündür.
Sunny kettle modellerini incelemek için tıklayın!
Çay Makinesi Modelleri ve Fiyatları
Ülkemizde en çok tüketilen içeceklerden biri hiç şüphesiz çaydır. Kahvaltılardan dinlenme molalarına, akşam oturmalarından gündüz sohbetlerine kadar günün her anı çay içmek için fırsat bulunabilir.
Çayın günlük yaşamımızda bu kadar geniş yer bulması çay demlemeyi kolaylaştıracak pek çok çay makinesi çeşidinin de piyasaya sürülmesini sağladı.
Çayı uzun süre sıcak tutan, geniş iç hacmi ile en kalabalık misafirlere bile yeten çay makineleri hem zamandan tasarruf sağlıyor hem de lezzet, kalite ve teknik detaylar konusunda birbiriyle yarışıyor.
İndirimli çay makineleri için Sunny Çay Makineleri kategorimizi inceleyin!
Çay Makineleri Çeşitleri
Çay makinesi çeşitleri hem çay demlemek için hem de yalnızca su ısıtmak için kullanılabilen oldukça fonksiyonel küçük ev aletlerinden biridir. Model ve renk çeşitliliğinin yanında teknik anlamda da birbirinden farklı onlarca çeşit çay makinesi çeşidi bulunuyor. Sıcak tutma fonksiyonu, enerji tasarrufu, güvenlik kilidi, otomatik kapanma, kaynama ve susuz kalma koruması, paslanmaz çelik gövde gibi pek çok özellikle donatılan çay makineleri mutfakların şıklığını tamamlarken hayatı da kolaylaştırıyor.
Çaycı modellere eklenen; kendinden süzgeç, kablolu veya kablosuz kullanım, çayın demlendiğini, suyun kaynadığını sesli haber verme gibi pek çok özellik tat ve fonksiyonelliği etkiliyor.
Çay Makineleri ve Fiyatları
Çay makinesi fiyatlarında belirleyici olan pek çok etken bulunuyor. Bunlardan en önemlisi; marka, model, hacim, teknik özellikler şeklinde sıralanabilir. Ürüne eklenen her özellik fiyat üzerinde de etkili oluyor. Piyasada her bütçeye uygun birbirinden çeşitli çay makinesi modeli bulabilirsiniz.
Türk Kahvesi Makinesi
40 yıl hatırı olan Türk kahvesi günlük hayatta en çok tüketilen içeceklerden biridir. İçecek hazırlama deyince akla mutlaka Türk kahve makinesi de gelir. Dolayısıyla sohbetlerin en güzel bahanesi kahve için makine tasarlanmaması düşünülemezdi.
En iyi Türk kahve makinesi elbette kahveyi en köpüklü yapandır. Piyasada farklı model ve hacimlerde çeşitli kahve makineleri bulunabilir.
Türk Kahvesi Makinesi Modelleri ve Çeşitleri
Türk kahvesi makinelerinde en sık kullanılan ürünler elektrikli cezvelerdir. Standart cezvelerden daha fazla kapasiteye sahip elektrikli cezveler, kısa sürede kahvenin pişmesini sağlar. Bir cezveye genellikle 4-5 fincan kahve sığar. Ancak elektrikli cezvenizde otomatik kapanma yoksa kahve pişerken başında beklemeniz ve doğru anda makineyi kapatmanız gerekir.
Kahveyi ağır ağır pişiren, bol köpüklü sunan Türk kahvesi makineleri de en çok kullanılan küçük ev aletlerinden biridir. Bu modellerde genellikle otomatik kapanma ve kahve piştiğinde sesli haber verme özelliği vardır. Dolayısıyla kahve pişerken başında beklemenize gerek kalmaz. Siz işlerinizi hallederken bol köpüklü kahveniz de kendi kendine pişer.
Türk Kahvesi Makinesi Fiyatları
Türk kahvesi makinesi fiyatları model, hacim gibi özelliklere göre değişiklik gösterse de her bütçeye uygun seçenek bulmak mümkün. En ucuz Türk kahve makinesi çeşitleri, Türk kahvesi makinesi indirimleri ve modelleri incelemek için kahve makinesi kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Filtre Kahve Makinesi
Filtre kahvesi makinesi modelleri, filtre kahvenin günden güne çok sevilmesiyle beraber çeşitlendi. Fincan kapasitesinden sıcak tutma süresine kadar çeşitli özelliklerle donatılan ve geliştirilen filtre kahve makineleri neredeyse her eve giren küçük ev aletlerinden biri oldu.
Filtre Kahve Makinesi Kullanımı
Filtre kahve makinelerinde su ve kahveyi koymak için iki farklı alan bulunuyor. İdeal kıvamda lezzetli bir kahve demlemek için max. su seviyesine kadar su doldurmak ve kahve alanına da kahveyi dökmek yeterli oluyor. Ardından düğmeye basıp kahvenin demlenmesini beklerken diğer işlerinizi halledebiliyorsunuz.
Filtre kahve çeşitleri sade, sütlü, çikolatalı, fındıklı, vanilyalı, meyveli pek çok aromaya sahip. Filtre kahve makinelerinde öğütülmüş, toz haline olan kahveleri kullanabileceğiniz gibi kapsül kahve çeşitleri de kullanabilirsiniz. Makinenizi satın alırken sevdiğiniz türe uygun model seçimi yapabilirsiniz.
Filtre Kahve Makinesi Fiyatları
Kahve makinelerinde fiyatları belirleyici pek çok unsur vardır. Marka model gibi ayrımların yanında makinenin kahveyi ne kadar süre sıcak tuttuğu, kaç fincan kapasiteye sahip olduğu, kolay temizlenebilirlik gibi pek çok ek özellik fiyatlara da yansımaktadır.
Sunny geniş ürün yelpazemizde içecek hazırlamak için kullanabileceğiniz, aynı zamanda mutfağınızın şıklığını da tamamlayacak çeşitli küçük ev aletleri bulunuyor. En iyi filtre kahve makinesi modelleri için filtre kahve makinesi kategorimizi inceleyebilirsiniz.

2 Sonuç gösteriliyor