sadsad x
asdasd

Türkiye’nin Yerli Markası SUNNY’den Black Days’de Rekor TV Satışı!

27 Kasım 2019
Türkiye’nin Yerli Markası SUNNY’den Black Days’de Rekor TV Satışı!
TÜRKİYE’NİN YERLİ MARKASI SUNNY’DEN BLACK DAYS’DE REKOR TV SATIŞI!

Yüzde yüz yerli üretim gücü ve sermayesiyle Türkiye’nin yerli markaları arasında üstün bir konuma sahip olan Sunny Elektronik, Black Days’de rekor satışa imza attı. Türkiye’nin dünyada oluşan vitrinine teknolojideki üstün gücüyle değer kazandıran marka, İtalya’daki distribütörü aracılığıyla bir günde rekor satış sağladı. Bu kapsamda, İtalya’da 4 bin adet Sunny marka televizyon satışı gerçekleştirdi.

Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca,

“Hem markamıza hem de Türkiye’ye güveniyorlar”

“Sunny markamızı yüzde yüz üretim gücümüz ve yerli sermayemizle, bugün tüm dünya ülkeleriyle buluşturuyoruz. Dünyada aynı anda gerçekleştirilen Black Days kapsamında da Sunny marka ürünlerimizi satışa sunduk. Dünyada TV pazarından aldığı payı giderek artıran markamız, bu özel günde özellikle TV ürünlerine yönelik ciddi bir talep aldı. Sadece İtalya’da, tek günde 4 bin adet TV satışı gerçekleştirdik.

Gerçekleştirdiğimiz reklam ve pazarlamaya yönelik çalışmalarla Sunny markasının yüzde yüz Türk markası olduğunu dünya ülkelerinde anlatıyoruz. Markamıza yönelik talep artışı, hem markamıza hem de Türkiye’de duyulan güveni temsil ediyor.”
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.