Multi Blender Set – Sunny

Kışa doğru yaklaştığımız bu ılık sonbahar günlerinde kadınlarımız adeta bir karıncanın kış hazırlığı kadar tatlı bir telaş ile dolup taşmış durumdalar.

Mutfağına, yemek yapmaya, tasarruf etmeye, sağlıklı beslenmeye her kadının ne kadar yatkın olduğunu biliyoruz. Hele ki, tüm dünya olarak yaşadığımız bu zor zamanlarda, annelerimizin kışlık olarak hazırlayıp sakladığı kaç kavanoz açıldı kim bilir.

Şimdi ise yine aynı dönemlerdeyiz, yaz mevsimi ufak ufak ayrılıyor aramızdan, son hasatlar toplanıyor dalından, toprağından… Annelerimiz pazarları geziyor domatesleri, biberleri kasa kasa alıyor.

Anneannelerimiz, babaannelerimiz zamanında domatesler teker teker soyularak rendelenir, saatlerce kaynatıldıktan sonra kavanozlara koyulurdu. Şimdi ise, Multi Blender Set sayesinde kadınlarımız rendeleme işlemini dilimleme ve rendeleme bıçakları sayesinde daha kolay bir şekilde yapabiliyor. Hem zamandan tasarruf ediyor hem de o güzel elleri daha az yoruluyor.

Viyolin Multi Blender Set – Sunny  ve Opera Multi Blender Set hafif ve pratik bir tasarıma sahip olduğu için en büyük yardımcımızdır. Büyük çırpma haznesi ve keskin doğrayıcı başlığı ile domatesleri soymadan, rendelemeden parçalamamızı sağlar. Onun sayesinde mis gibi soslar, tarhanalar birçok evi kokusuyla sarıp sarmalıyor bugünlerde. Kimimizin çocukluk anıları geliyor aklına bu kokularla birlikte, kimimizi en kısa sürede tadına bakabilmek için tatlı bir telaş sarıyor.

YUKARI KAYDIR