E-mail
Şifre

 

Vizyonumuz;

Elektronik ve elektrikli ev aletleri sektörlerinde toplumun yaşam
kalitesini yükseltecek rekabet avantajlı yenilikçi ürünler üretmek,
yerel ve küresel pazarda sürdürülebilir yüksek kalite standartlarıyla
var olmak

Değerlerimiz;

1. Müşteri Odaklılık

Tüm faaliyetlerimizin odak noktası müşterilerimizdir. En yüksek değer, kalite ve en yenilikçi teknolojiler sunarak müşterilerimizin ve tüketicilerin beklentilerini önceden öngörür,  yanıtlar ve karşılarız.

2. Dürüstlük, Kişisel Bütünlük ve Sorumluluk Sahibi Olmak

Kendimize, çalışma arkadaşlarımıza , müşterilerimize ve tedarikçilerimize karşı kurum kuralları ve değerleri ile bir bütünlük içinde dürüst davranışlar sergileriz. Tutum ve davranışlarımızla bir bütünlük gösterir ve tüm davranışlarımızın sorumluluğunu alırız.

3. Saygı

Hiçbir faaliyetimiz insana, çevreye, doğaya maddi veya manevi zarar verecek unsur içermez. Farklılıklara, kültürlere ve inançlara saygılıyız.

 

     
     
     


4. Güven

Sadece tutabileceğimiz sözler veririz.  Çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize güveniriz. Açık, şeffaf ve dürüst bir iletişim kurarız çünkü güvenli bir ilişki için bunun en temel unsur olduğuna inanırız. Güven kazanmayı maddi kazanım önünde görürüz.

5. Kalite

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde en iyi uygulamaları takip eder, daha iyisini yapmayı hedefleriz.  Üretim ve hizmet aşamalarındaki kalite çıtasını sürekli yükseltiriz. Toplam kalite için, kapasitemizi ve gücümüzü sonuna kadar kullanırız.

6. Adil Olmak

Çalışanlarımızla, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle tüm iletişimlerimizde ve davranışlarımızda adil olmayı temel prensiplerimizden sayarız.

7. İnsan Kaynağımız

Bireysel farklılıklara saygı gösterir, yeteneklerimizi geliştirerek aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız. Tüm çalışanlarımızdan kişisel sorumluluk üstlenmelerini ve yüksek standartlarda performans göstermelerini bekleriz. Şirket olarak başarılı olmamız için birbirimize güveniriz. Birbirimize danışır, istişare eder, birlikte öğrenir ve hatalarımızdan ders alırız.  Hepimizin başarısı şirketimizin başarısıdır.

8. Üstün İş Ahlakı ve Yasal düzenlemelere Uymak

Tüm ticari işlemlerimizde yasalara ve ahlak kuralarına uyarız. Çalışanlarımızla, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle tüm iletişimlerimizde  karşılıklı yarar sağlamak amacıyla  iyi niyet ve anlayışlı davranırız.

9. Gücümüzü Değişimden Alırız

Değişim ve yenilikler karşısındaki girişimci ruhumuzla, yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız. Mevcut ile yetinmeyip sürekli iyileştirip, geliştirerek ve sürekli öğrenerek hedeflerimizin peşinden kararlılıkla ilerleriz.

Hakkımızda;

Atmaca Elektronik, 1979 yılında Kurucumuz Hayrettin Atmaca tarafından kişisel bir girişim olarak ticari hayatına başlamıştır. Vergi rekortmenlikleriyle başlayan bu ticari sürecin sonucunda Atmaca Elektronik, Sunny markasıyla televizyon ve uydu alıcı üretimi gerçekleştirerek Türkiye’nin 3. büyük elektronik üreticisi olmuştur. Yüksek teknolojiye sahip üretim tesisleri 110.000m2 kapalı alanda İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki en modern komponent yüzey montaj hatları, yüksek üretim ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeydedir. Bu üretim gücü tesisi, yılda 1 milyon LCD, LED TV ve 3 milyon uydu alıcı kapasitesine ulaştırmaktadır.

 Günümüzde tüketici beklentileri sürekli gelişmekte ve yenilenmektedir. Atmaca Elektronik bünyesindeki ARGE departmanı bu beklentileri karşılamak için sürekli yeni projeler üretmekte ve geliştirmektedir. 3D LED TV, Entegre uydu alıcıya sahip Sunny Alura LED , Dual LCD TV ve Sunny HD Multimedia Uydu Alıcı bu yeniliklerin son örnekleridir.Ayrıca LED TV ve 3D Led TV üretimlerimizde bu inovasyonun içindedir. LED TV serilerimizde ekran boyutları: 19” 22“ 32” 40” 42”, 3D LED olarak 46”, 55” ekran mevcuttur.

 Atmaca Grubu, kısa süre önce elektrikli ev aletleri üretimi için de yatırımlarını tamamlamış ve üretime geçmiştir. Sunny Esfera ve Sunny Cascada elektrikli süpürgeleri üretiminde robot teknolojisi kullanılmaktadır..

 Türkiye’nin üçüncü büyük “yerli” üreticisi olan Atmaca Elektronik, 33 yıllık üretim-pazarlama deneyimi, 1000’den fazla çalışanı, milyonlarca memnun müşterisi ve etik değerlere olan inancıyla Türkiye’nin sayılı üreticilerinden biridir.